Image video hosting by TinyPic Image video hosting by TinyPic Image video hosting by TinyPic Image video hosting by TinyPic

ZAMKNIJ BOXA Z WYNIKAMI
  • WYNIKI SPOTKAŃ
  • Liga: 1. WL LIGA
  • ZAPOWIEDZI SPOTKAŃ
  • WYNIKI SPOTKAŃ
  • Liga: 2. WL LIGA
  • ZAPOWIEDZI SPOTKAŃ
  • WYNIKI SPOTKAŃ
  • Liga: 3. WL LIGA
  • ZAPOWIEDZI SPOTKAŃ
  • WYNIKI SPOTKAŃ
  • Liga: PUCHAR WL LIGI
  • ZAPOWIEDZI SPOTKAŃ
  • WYNIKI SPOTKAŃ
  • Liga: SUPERPUCHAR WL LIGI
  • ZAPOWIEDZI SPOTKAŃ
  • WYNIKI SPOTKAŃ
  • Liga: PUCHAR WIARY LECHA
  • ZAPOWIEDZI SPOTKAŃ
  • WYNIKI SPOTKAŃ
  • Liga: BARAŻE
  • ZAPOWIEDZI SPOTKAŃ
  • WYNIKI SPOTKAŃ
  • Liga: Click2Go e-WL Liga
  • ZAPOWIEDZI SPOTKAŃ
  • WYNIKI SPOTKAŃ
  • Liga: PUCHAR e-WL LIGI
  • ZAPOWIEDZI SPOTKAŃ
  • WYNIKI SPOTKAŃ
  • Liga: SUPERPUCHAR e-WL LIGI
  • ZAPOWIEDZI SPOTKAŃ
ZAŁADUJ WIĘCEJ DANYCH

Statystyki

Image video hosting by TinyPic

Image video hosting by TinyPic

stat4u    

Klasyfikacje

1 Midel 10 20 48:26
2 Merganes 9 19 39:26
3 E W 10 19 40:28
4 Pobiedziki 9 16 49:28
5 Poznaniacy 11 17 57:32
6 OPL Team 10 13 49:44
7 SSL Grant 10 13 38:38
8 Seagulls United 11 10 33:60
9 mateco Grunwald 10 -1 17:88
Grupa 1
1 Zmarnowane Talenty 3 19 19:8
2 Remo 2 14 8:9
3 sklepzzegarkami.pl 3 12 5:14
4 2KS 2 9 6:7
Grupa 2
1 Fabryka Burgerów 1 3 5:0
2 FC Ślusarze 1 -1 0:5
Grupa 3
1 KS Junikowo 1 3 5:0
2 Volkswagen-Odlewnia 1 -1 0:5
Grupa 4
1 Atletico Blumarina 1 3 3:2
2 Oni 1 0 2:3
Grupa 5
1 FSC Braga 1 3 8:5
2 Gold FC 1 0 5:8
Grupa 6
1 Fajerwerkowo.pl 1 3 7:6
2 CSM 1 0 6:7
Grupa 7
1 Tornado Ognik 1 3 7:6
2 EXS 1 0 6:7
Grupa 8
1 kolorujeMY 1 3 4:2
2 Poznańskie Orły 1 0 2:4
Grupa 9
1 LED Lighting Team 1 3 2:2
2 Gietewu 1 0 2:2
Grupa 10
1 Szturmowcy 2 9 8:4
2 Fyrtel Północ 2 6 10:9
3 Zopan 2 0 8:13
Grupa 1
1 ICPen 2 14 5:4
2 Curtis Health Caps 2 14 5:3
3 W13 2 13 3:5
4 W M 2 12 4:5
Grupa 2
1 Białe Krwinki 1 3 7:7
2 PCB 1 0 7:7
Grupa 3
1 Bergerat Monnoyeur 1 3 5:0
2 Lechita.net 1 -1 0:5
Grupa 4
1 Avengers 1 3 5:0
2 Koleje Wielkopolskie 1 -1 0:5
Grupa 5
1 Archiwum X 1 3 5:3
2 Pocztowe Krwinki 1 0 3:5
Grupa 6
1 Spiski Team 1 3 5:0
2 Wiara 1 -1 0:5
Grupa 7
1 PRZ 1 3 5:0
2 Stoczniowiec 1 -1 0:5
Grupa 8
1 MMP 1 3 3:2
2 Africana FC 1 0 2:3
Grupa 9
1 CSM II Fresh Cargo 1 3 6:4
2 Szturmowcy II 1 0 4:6
Grupa 10
1 PWW Banda 2 7 15:9
2 Green Speed Express 2 5 19:9
3 SHP Torpeda Koninko 2 -1 8:24
Grupa 1
1 PWW Banda 0 0 0:0
2 Avengers 0 0 0:0
3 kolorujeMY 0 0 0:0
Grupa 2
1 Tornado Ognik 0 0 0:0
2 MMP 0 0 0:0
3 Spiski Team 0 0 0:0
1 e-FC Štilić 23 58 79:22
2 e-OPL Team 29 50 50:39
3 e-CSM 24 45 54:36
4 e-RF'08 26 42 55:50
5 e-FC Galary 21 39 39:30
6 e-Białe Rataje 25 38 53:44
7 e-Sparta Pyry 23 22 27:45
8 e-PRZ 22 16 23:50
9 e-DWL 31 6 25:89

TOP 10 typerów

LP Użytkownik PTS
1 bamboleo 153(57%)
2 ligakiboli 60(58%)
3 pst-lp 44(54%)
4 golasek85 26(70%)
5 czajka.lukasz 23(66%)
6 pstlp 23(61%)
7 Urban- 18(49%)
8 judasz971 11(61%)
Zobacz więcej!

Organizator rozgrywek